KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15207086
nr 1520 7086
Etsning
Gustav II Adolf, eftertryck, bladets mått: 45x31 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm. Ej signerad
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:35:07
3/2 11:15:20